Da bi se rešili vandalizma, bodo najeli dodatno osebje in poostrili nadzor
Proti vandalom se intenzivno zoperstavljajo s pomočjo mestnega redarstva in varnostne službe in policije, vendar kot kaže, dosedanje aktivnosti niso bile dovolj. Zdaj bodo storilcem, ki v mestu povzročajo škodo, poskušali stopiti na prste z dodatnimi ukrepi.