Bo bodoča vlada ustanovila novo ministrstvo, ministrstvo za starejše?
Slovenija se s staranjem populacije sooča intenzivneje kot večina razvitih držav sveta, ne samo Evrope. Statistiki ocenjujejo, da bo v naši državi do leta 2050 več kot 600.000 prebivalcev, starejših od 65 let. Kako bomo poskrbeli, da bodo te generacije živele dostojno? Z ministrstvom za starejše?