© 2026 SVET24, informativne vsebine d.o.o. - Vse pravice pridržane.
Čas branja 1 min.

Veljal je za smučarskega boga, zasebno se težave vrstijo ena za drugo


M. A.
24. 6. 2026, 13.00
Deli članek
Facebook
Kopiraj povezavo
Povezava je kopirana!
Deli
Velikost pisave
Manjša
Večja

Ameriški smučar Bode Miller, ki je pogosto označen za enega najboljših smučarjev vseh časov, se v zasebnem življenju pogosto sooča s težavami; zdaj je bil aretiran.

bode-miller
Profimedia
Bode Miller

Ameriški mediji poročajo, da je bil 48-letni upokojeni športnik Bode Miller aretiran zaradi posedovanja droge. Neljubi dogodek se je zgodil 6. junija v ameriški zvezni državi Idaho, poleg droge pa so pri omenjenem športniku našli tudi več pripomočkov za uživanje drog. Kljub temu nekdanjemu športnu zvezdniku ni bilo treba časa preživeti za zaporom, saj so mu po plačilu varščine v višini okrog 4400 evrov dovolili odhod na prostost.

Kot še poročajo tuji mediji, naj bi se Miller na očitke policije branil s stališča, da za opisane prestopke ni kriv. 48-letnik je sicer situacijo naslovil tudi javno in prek družbenih omrežij sporočil, kaj se je zgodilo. Po njegovih besedah ga je policija ustavila, ko je na avtocesti prehiteval drugo vozilo. Z njim je bil v avtomobilu tudi njegov prijatelj, ki je imel s seboj marihuano in pipo za kajenje le-te. Smučar je še dodal, da za drogo v avtomobilu ni vedel, zaradi česar verjame, da ga bo sodišče spoznalo za nedolžnega. 

bode-miller
Profimedia
Bode Miller

Zgodba policije je sicer drugačna, saj je namestnik šerifa okrožja, kjer je bil Miller ujet, dejal, da naj bi pri smučarju našli več kot štiri grame tako imenovanih 'čudežnih gobic'. Ob tem velja omeniti, da je ameriška zvezna država Idaho ena tistih, ki ima najstrožje zakone glede uporabe drog v ZDA.

Miller pa je s težavami v zasebnem življenju naslovnice časopisov polnil že pred leti, ko se je moral pred osmimi leti soočiti z eno največjih tragedij; njegova 19-mesečna hči se je namreč utopila v bazenu. Osmo obletnico sta zakonca Miller obeležila pred dvema tednoma, takrat pa je smučarjeva žena Morgan Beck tudi delila dve fotografiji umrle hčerke in ob tem pozvala k varnosti v bazenih, ob tem pa dodala, da je izguba otroka 'bolečina, ki je ne bi smel izkusiti nihče'.

bode-miller
Profimedia
Bode Miller z ženo Morgan Beck

PREBERITE ŠE:

E-novice · Njena

Moda, lepota, odnosi, dobro počutje in ideje za potovanja dostavljene neposredno v vaš e-nabiralnik.

Hvala za prijavo!

Na vaš e-naslov smo poslali sporočilo s potrditveno povezavo.


© 2026 SVET24, informativne vsebine d.o.o.

Vse pravice pridržane.