Zagorelo na ljubljanski železniški postaji
V soboto popoldne je zagorelo na ljubljanski železniški postaji, ki je trenutno gradbišče, saj je v fazi obsežne obnove. Gasilci so požar že pogasili.
Kot so pojasnili v Gasilski brigadi Ljubljana, je na območju ljubljanske železniške postaje popoldne zagorelo na novem nadstrešku, in sicer med polaganjem izolacije. Po navedbah gasilcev je šlo za manjšo intervencijo, požar pa je že pogašen.
Nadgrajena osrednja ljubljanska železniška postaja, katere gradnja vpliva tudi na promet v okolici, naj bi v novi podobi zaživela predvidoma konec poletja. Na območju bo v prihodnjih letih zrasla tudi nova sodobna avtobusna postaja, pri kateri so investitor Slovenske železnice. Tako bo Ljubljana dobila sodoben potniški center.
Prva stran dneva
Dnevni izbor najpomembnejših zgodb doma in po svetu, dostavljen neposredno v vaš e-poštni nabiralnik.