V višavah se mu je zaprlo padalo, na pašniku so ga našli mrtvega
Na Tolminskem se je v soboto smrtno ponesrečil madžarski padalec.
Kot so danes potrdili na novogoriški policijski upravi, padalec nesreče ni preživel.
Ugotovili so, da je madžarski državljan skupaj s prijatelji s padalom vzletel na Kobali, dobrih 1000 metrov visokem vrhu vzhodno od Tolmina. Po približno pol ure leta se mu je padalo zaprlo, zato je z neznane višine padel na tamkajšnji pašnik. Umrl je na kraju dogodka.
Policisti so opravili ogled, zdravnik zdravstvenega doma Tolmin pa je lahko na kraju le še potrdil smrt madžarskega državljana.
Prva stran dneva
Dnevni izbor najpomembnejših zgodb doma in po svetu, dostavljen neposredno v vaš e-poštni nabiralnik.